Qendroi 3 dite ne Indonezi, shpenzoi 22 milion dollare, kush eshte ‘i cmenduri’

Indonezia ka zbuluar bujarinë e Mbretit të Arabisë Saudite duke bërë publike dhuruarat e çmuara që u la zyrtareve të vendit si ora “Rolex”, stilolapsa ari po unaza diamanti

Salman Abdulaziz Al Saud mbërriti në Indonezi më 1 mars, si pjesë e një turneu disa javor në kontinentin aziatik, që përfshin Japoninë dhe Kinën.

Ai ka qëndruar tri ditë në Xhakartë, ku shpenzoi më shumë se 22 milionë dollarë raporton “RT”.

Orat “Rolex”, stilolapsat luksozë, dhe unazat e arit e diamantit arrinin vlerën e më shumë se 350.000 dollarë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Përse seksi sekret është tmerrësisht joshës?

Kur çiftet angazhohen në marrëdhënie seksuale sekrete, kjo ndodh zakonisht kur përfshihen ...