Zhvishet Marina Fara, pozon pa të brendshme

Vajza e Eli Fares eshte nje nga imazhet me simpatike te rrjeteve sociale ne vitet e fundit.

Ajo ka krijuar edhe fansa te shumte, te cilet, e ndjekin rregullisht ne postimet qe ajo ben.

Marina ka pozuar ne menyre tejet provokuese diten e sotme, duke nxjerre ne pah kofshet e saj.

Pyetja qe lind pas fotos se publikuar eshte, a eshte e zhveshur komplet Marina ne pjesen e poshtme?

Kesaj pyetje mund ti pergjigjet vetem bukuroshja….e cila prej kohesh po merr vemendje gjithnje e me te madhe ne rrjetet sociale!/lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pas zgjimit nusja e Jozefina Topallit poston foto pa grim

Eva Murati, aktore, moderatore dhe modele, ka publikuar mëngjesi e sotëm një ...