Xhesika Ndoji kërcënon biznesmenin: Do paguash për atë që bëre!

Këngëtarja Xhesika Ndoji është pyetur nga moderatori Arjan Çani në lidhje me raportin e saj me biznesmenin nga Maqedonia.

Këngëtarja ka mohuar këtë lidhje madje ka kërcënuar se ai do të paguajë për këtë mashtrim.

“Ai nuk do rrihet, por do ta pësojë shumë keq. Ai ka qenë që ka nxjerrë fotot. Do ta marrësh vesh dhe ti. Nuk do t’i ndodhë gjë e keqe, thjesht do ndodhë ajo që kam menduar unë,” – thotë Xhesika.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Irma Libohova del në skenë pas vdekjes së bashkëshortit: Ja porosia që më la…!

Këngëtarja Irma Libohova është ngjitur në skenë 5 ditë pas vdekjes së ...