Xherdani nuk harron, ja urimi për vendin e lindjes (Foto)

Xherdan Shaqiri ka një urim për Kosovën. Futbollisti me prejardhje nga Gjilan, tashmë pjesë e premierligës, shkruan në statusin e tij në Facebook disa fjalë:

“Happy Independence Day Kosovo! The place where i born.😍urime dita e pavarësisë Kosovë🇽🇰❤️XS and family”, ka shkruar Shaqiri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja cila është super vila e Armina Mevlanit dhe Shkelzen Berishës

Shpeshherë ka ndodhur që Armina Mevlani të ketë publikuar foto nga dritarja ...