Shkarkohen dy figura të njohura të Portokalli? Ja njoftimi në rrjetet sociale

Asgje nuk dihet me saktesi, por në rrjetet sociale zyrtare të Top Channel është dhënë njoftimi i nisjes së audicioneve për “Portokallinë”.

Nuk kërkohen vetëm aktorë, por edhe skenaristë dhe moderatorë e moderatore. Mos vallë kjo do të thotë se Salsano dhe Xhemi nuk do të jenë më prezantues të programit të humorit?

Kliko per me shume info

Kujtojmë se Xhemi ka dhënë një intervistë pak kohë më parë, në të cilën ka treguar se dëshiron të dorëhiqet.

Sezonin e kaluar u hapën sërish audicionet dhe ajo që u largua ishte Eneda. Po këtë herë?/Arkiva Shqip/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.