Shkarkohen dy figura të njohura të Portokalli? Ja njoftimi në rrjetet sociale

Asgje nuk dihet me saktesi, por në rrjetet sociale zyrtare të Top Channel është dhënë njoftimi i nisjes së audicioneve për “Portokallinë”.

Nuk kërkohen vetëm aktorë, por edhe skenaristë dhe moderatorë e moderatore. Mos vallë kjo do të thotë se Salsano dhe Xhemi nuk do të jenë më prezantues të programit të humorit?

Kujtojmë se Xhemi ka dhënë një intervistë pak kohë më parë, në të cilën ka treguar se dëshiron të dorëhiqet.

Sezonin e kaluar u hapën sërish audicionet dhe ajo që u largua ishte Eneda. Po këtë herë?/Arkiva Shqip/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Luana Vjollca rrëfehet: Ja pse nuk kam miq!

Daljet e saj dhe paraqitjet publike i ka të shpeshta. Por, rrethi ...