Vlonjati bie nga ura, e dashura e tij bën një sjellje të pabesueshme dhe… (Video)

Një video tepër e bukur dhe e frikshme është bërë virale online. Një vlonjat i “çmendur” zgjedh një mënyrë të frikshme për t’i propozuar të dashurës së tij.
Në Përmetin e njohur si qyteti i Trëndafilave, sipër një ure Doriani qëndron disa sekonda dhe më pas bën sikur bie para syve të të dashurës së tij, polakes Beate. Ajo shqetësohet së tepërmi dhe pavarësisht se lexon me dylbi propozimin, shkrihet së qari dhe duket qartë se e ka të vështirë të marrë veten nga frika që përjetoi kur pa se dashuria e jetës së saj s’ishte më mbi urë.
Për më tepër ndiqni videon tejet emocionuese!

Propozimi i Dorianit per Beate

NJE PROPOZIM QE TE LE PA FRYME ….Djali nga Vlora propozon ne qytetin e trendafilave vajzen Polake….Gezuar Shen Valentinin <3 <3 ( Realizuar nga Enrik Mehmeti)

Posted by Enrik Mehmeti on Dienstag, 14. Februar 2017

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Nëna më kapi duke bërë seks me kolegen, ajo që më ka bërë është shumë e rëndë”

Pas dy muajsh ai do të martohet me të fejuarën dhe nënën ...