Zhduket 24-vjeçarja në Durrës, vjehrri denoncon në Polici: Më ka ikur nusja e djalit

Vjehrri denoncon zhdukjen e nuses 24 vjeçe, ndërsa një vajzë denoncon largimin e partnerit të saj nga shtëpia ku bashkëjetonin.

Të dyja rastet janë shënuar në Durrës, ndërsa policia thotë se po punon për gjetjen e shtetasve M.A. 24 vjeçe, dhe T.M. 25 vjeç.

Kliko per me shume info

Kallëzimet janë bërë dje, dhe të dyja rastet nuk kanë lidhje me njëra-tjetrën.

“Më datë 06.02.2017, ora 13:00, ka bërë kallëzim, vjehrri i saj, shtetasi K.A. 52 vjeç, banues në Durrës, me arsim 8 klasë, pasi rreth orës 08:00 shtetësia M.A. është larguar nga banesa”.
“Më datë 06.02.2017, ka bërë kallëzim shtetësia O.K. 27 vjeçe, banuese në Durrës, pasi më datë 01.02.2017, në orën 16:00 i është larguar nga banesa bashkëjetuesi i saj T.M.”.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here