Viktima në autostradën Tiranë-Durrës, reagon Policia: Eshtë aksidentuar

Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Policia tha se rreth orës 19:00, në autostradën Durrës-Tiranë, sa kalon Vorën, është konstatuar i shtrirë në rrugë pa shenja jete një shtetas i paidentifikuar.

Ai dyshohet se mund të jetë aksidentuar nga ndonjë mjet i cili është larguar nga vendi ngjarjes.

Policia po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimi e personit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja e 3.2 milionë USD në rrugën e Rinasit, Apeli lë në burg tre policët privatë

Gykata e Apelit ka lënë në burg tre efektivët e policisë private ...