Publikohet video e këngëtares shqiptare duke konsumuar ‘substanca narkotike’

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediet rozë.

Përveç muzikës ajo shumë herë ka qenë lajm për linjat e saj,transmeton Gazeta Express.

E së fundmi fansat e Encës po habiten nga ajo çfarë kanë parë në një video.

‘Qka ka shehri’ është kjo faqja e cila ka postuar një video ku shihet Enca me një shoqe të saj.

Sipas kësaj faqeje Enca ka konsumuar substanca narkotike./Gazeta Express/

@enca me Shoqe duke konsumuar #marijuana

A video posted by Qka ka Shehri ! (@qkakashehri) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Luana Vjollca rrëfehet: Ja pse nuk kam miq!

Daljet e saj dhe paraqitjet publike i ka të shpeshta. Por, rrethi ...