Video e aksionit, si u gjetën të fshehura në tenxhere me presion paratë e grabitura në Rinas

2
Kliko per me shume info

OFERTE: Ski ne debore ne Maqedoni, ofertat e minutes se fundit! Nisjet me te aferta: 17 dhe 24 Shkurt 2017!

Policia e shtetit ka publikuar videon e aksionit të gjetjes së një pjese të parave të grabitura me armë në rrugën e Rinasit.
Kartmonedhat bëhet me dije se janë gjetur në tenxhere me presion të mbështjella me letër alumini e të groposura në një servis në Vorë të Tiranës dhe në Vlorë.

Si u gjeten ne tenxhere me presion parate e… by agjencialetraal
Policia ka thene se në Vlorë u gjetën në një ambient të jashtëm të groposura dy tenxhere me presion të mbushura me kartëmonedha Paund, Dollarë Amerikanë, Australiane, Kanadeze si dhe Euro.

Në Vorë tek servisi i familjes Murataj u gjet një kasafortë me një sasi Eurosh e Dollarë.

Kontrollet kanë vijuar në disa banesa, hotele e lokale në Prezë, Vorë, Farkë, në Vlorë, Lushnje etj.

Operacioni vijon qoftë për gjetjen e provave të tjera materiale ashtu edhe për kapjen e personave të përfshirë në këto ngjarje.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here