Zbulohen vjedhjet, arrestohen dy vajzat e “tmerrshme” në Tiranë

Dy vajza 18-vjeçare kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për dy vjedhje. Ato akuzohen se i kanë vjedhur një telefon dhe një çantë me para.

Policia bën me dije se janë arrestuar Evangjelia L, 18 vjece dhe Anxhela B, po 18-vjeçe, të dyja banuese në Tiranë.

“Lidhur me ngjarjet e datës 10.02.2017 dhe 16.2.2017 që bëjnë fjalë për vjedhjen e telefonit “Samsung”, pronë e shtetases A.S dhe vjedhjen e çantës me (7.000 lekë), të shtetases M. S, datë 16.02.2017, ora 22:30, u arrestuan shtetaset Evangjelia L, 18 vjece ,banuese në Tiranë, dhe Anxhela B, 18 vjece,banuese në Tiranë”- njofton policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

‘Eja fli tek unë’, Shqiptari rrëmben dhe përdhunon për 6 orë transseksualin

Një transseksual është rrëmbyer dhe përdhunuar për gjashtë orë. Sulmi është punë ...