“Më përdhunoi në banesën time”, 19-vjeçarja nga Elbasani bën denoncim në Polici

Një 19-vjeçare nga Elbasani është paraqitur dje në ambientet e komisariatit të Policisë dhe ka denoncuar një 35-vjecar për përdhunim.

Policia ka nisur menjëherë punën për kapjen e shtetasit L.Ç, 35-vjeç. Vajza ka thënë se ngjarja ka ndodhur në maj të vitit 2016, në banesën e saj.

Njoftimi i Policise:

Më datë 08.02.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan dhe punohet për kapjen e shtetasit L.Ç, vjeç 35, banues në fshatin Papër. Dyshohet se në muajin Maj të vitit 2016, në banesën e saj, ka shkuar dhe e ka përdhunuar shtetasen Xh.T, vjeç 19. Neni 102 i Kodit Penal.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Miratohet kompensimi i pronave, ja kush përfiton

Ditën e sotme është publikuar lista e plotë me përfituesit e kompensimit ...