“Më përdhunoi në banesën time”, 19-vjeçarja nga Elbasani bën denoncim në Polici

Një 19-vjeçare nga Elbasani është paraqitur dje në ambientet e komisariatit të Policisë dhe ka denoncuar një 35-vjecar për përdhunim.

Policia ka nisur menjëherë punën për kapjen e shtetasit L.Ç, 35-vjeç. Vajza ka thënë se ngjarja ka ndodhur në maj të vitit 2016, në banesën e saj.

Kliko per me shume info

Njoftimi i Policise:

Më datë 08.02.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan dhe punohet për kapjen e shtetasit L.Ç, vjeç 35, banues në fshatin Papër. Dyshohet se në muajin Maj të vitit 2016, në banesën e saj, ka shkuar dhe e ka përdhunuar shtetasen Xh.T, vjeç 19. Neni 102 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.