Elvana Gjata feston ditëlindjen, “spikat” urimi i motrës së këngëtares

Elvana Gjata feston sot ditëlindjen. Sigurisht që urimet kanë qenë të shumëta, por një ka spikatur më shumë. Ishte pikërisht urimi i motrës së saj, Migena, e cila ka publikuar edhe disa foto të bëra ndër vite me këngëtaren.

“Gjithmone te tilla, gjithmone keshtu dhe gjithmone bashke! Ji e forte sic te njoh , origjinale sic di te jesh dhe lumtur sic do zemra jote dhe imja bashke deri sa te behesh 100 vjec ! Gezuar ditelindjen , my love”, janë fjalët që ka zgjedhur Migena për të uruar motrës e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja cila është super vila e Armina Mevlanit dhe Shkelzen Berishës

Shpeshherë ka ndodhur që Armina Mevlani të ketë publikuar foto nga dritarja ...