“Trump dhe Putin të përqafuar e nudo në New York”

Një imazh surprizues është shfaqur publikisht mbrëmjen e djeshme mbi një ndërtesë në New York.

Sipas mediave, dyshohet se ka qene një artist kishte projektuar mbi një mur një vizatim ku shfaqeshin Vladimir Putin dhe Donald Trump të përqafuar me shumë dashuri.

Dy liderët botërorë ishin të pikturuar nudo ndërkohë që presidenti amerikan paraqitej shtatzënë.
Sipas mediave ndërkombëtare, pamja u shfaq në Manhattan dhe shoqërohej nga hashtagu “dashuri përmes urrejtjes”.

Kjo është një mënyrë për artistet e artit të rrugës njujorkez për të komentuar marrëdhëniet mes qeverisë së Trump dhe Rusisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja arësyet përse meshkujt paguajnë për seks?

Prostitucioni ka shënuar rritje nga dekada e fundit, por, meshkujt që e ...