Prezantohet topi i fazës finale të Champions League

Champions League kthehet për fazën finale të saj dhe Adidas ka prezantuar topin që do të përdoret nga skuadrat më të mira të Europës, që janë ende në garë për trofeun më të rëndësishëm për klube.

Në nder të Uellsit, vendi ku do të luhet finalja e madhe e këtij viti, dizajni i topit frymëzohet nga dragoi, simboli i kombit uellsian.

Kliko per me shume info

Topi me emrin “Final Cardiff 2017” do të përdoret në ndeshjet e Champions League nga 14 shkurti-3 qershor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here