Tiranë, tentohet grabitja e kazinosë me armë lodër

Një person ka tentuar të kryejë një grabitje në një kazino në Tiranë në zonën e Selvisë.

Ngjarja ka ndodhur në ora 21.30 kur një person ka tentuar të futet në kazino por është përballur me rojën dhe pas përleshjes është kthyer pas.

Policia e cila ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ka konstatuar se arma e përdorur nga autori i ka rënë nga duart gjatë prleshjes me rojen.

Po kështu sipas policisë, arma ka rezultuar të jetë lodër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Miratohet kompensimi i pronave, ja kush përfiton

Ditën e sotme është publikuar lista e plotë me përfituesit e kompensimit ...