A është ky telefoni që do të heqë nga qarkullimi iPhone dhe Samsung?!

Duket se kompania Snapchat së shpejti do të nxjerrë në treg një telefon që do të jetë një dizanj kaq me stil sa do ju bëjë të harroni iPhone apo Samsung.

Mediakix ka imagjinuar si mund të duket telefoni i ardhshëm i Snapchat dhe padyshim që ngre cilësinë e lojrave në fotografi. Koncepti i tyre përfshin kameran 360 gradë, duke hapur kështu një botë me mundësi, filtra të ndryshëm dhe Bitmoji.

Megjithatë, para se të entuziasmoheni, ju informojmë që ky është thjesht një spekulim, pasi si Snapchat dhe Apple janë mjeshtra në mbajtjen e sekreteve…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Testet bërthamore, dalin videot që SHBA do të donte të mos publikoheshin kurrë

Testet bërthamore të drejtuara nga amerikanët gjatë viteve 1945 dhe 1962 do ...