Stresi i shpallur në kërkim, por kënga e tij “Mos u dorzo” arrin majat në “Top Awards”

Ndonëse prej javësh është i shpallur në kërkim, reperi Stresi vazhdon të ketë sukses me këngën e tij me titull “Mos u dorzo” në Top Awards.
Aktualisht ai është në vend të parë të klasifikimit të këtij festivali. Mbetet për tu parë nëse ai do të arrijë të ruajë kreun në javët në vijim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pas zgjimit nusja e Jozefina Topallit poston foto pa grim

Eva Murati, aktore, moderatore dhe modele, ka publikuar mëngjesi e sotëm një ...