Ski ne debore ne Maqedoni, ofertat e minutes se fundit! Nisjet me 24 Shkurt 2017!

OFERTAT E MINUTES SE FUNDIT!

Nisjet me 24 Shkurt 2017!

Per te gjithe te apasionuarit e Ski-ve dhe te adrenalines kemi menduar t’ju ofrojme paketa ne Kodren e Diellit. Resorti ju siguron nje pamje madheshtore dhe clodhese, trajnim nga profesore te licencuar dhe pista per Ski me pjerresi te ndryshme sipas deshires tuaj. Ju garantojme nje eksperience te paharrueshme.

NXITONI, KANE MBETUR EDHE PAK VENDE !!!
Per rezervime apo per cdo informacion shtese, na kontaktoni ne :
+355 (0) 42 266 643, +355 66 20 20 916, +355 69 30 40 556,
travelplus@live.com, Rr. “Mine Peza” , nr 202, Tirane, Albania.

KLIKO: FB: Travel Plus, WEB: Travel Plus

Ofertat e plota:

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bashkia e Tiranës 95 milionë lekë për 1 mijë kredi të buta, miratohen kriteret

Bashkia e Tiranës do të akordojë 1000 kredi të buta për familjet ...