Skandali në Itali, shqiptari tërheq ish-gruan zvarrë dhe e kërcënon me jetë

Policia italiane ka vënë në pranga një 36-vjeçar, shtetas shqiptar, pasi ka kërcënuar me jetë ish-gruan e tij. Policia njofton se shtetasi, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, e ka kërcënuar disa herë ish-gruan e tij, edhe pse ndaj saj janë lëshuar dy urdhra mbrojtjeje, një në korrik dhe një në tetor.
Por pavarësisht kësaj, ai e ka gjetur ish-gruan edhe në qytezën e Fidencës. Ai ka hyrë në punën e saj dhe e ka tërhequr zvarrë duke e kërcënuar se do ta vriste.
Falë ndërhyrjes së kolegëve dhe të policisë, shqiptari është neutralizuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pronarja i bëri ftesë klientëve për seks me kamarieren, ja si u zbulua rrjeti i prostitucionit

Pronarja e një lokali në rrugën Tiranë- Elbasan, shtetësja Abibe Sh, 50-vjec ...