Pamje nga vendngjarja/ Kush është shqiptari që u ekzekutua me tre plumba në Itali

Një shqiptar, i identifikuar si Edvin Sadiku, 32 vjeç është gjetur i vdekur mesditën e sotme në mes të rrugës.

Mediet italiane bëjnë me dije se shqiptari është qëlluar me plumba në kokë, gjë e cila ka qenë fatale për të.

Policia italiane ka nisur hetimet për këtë ngjarje të rëndë, për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e saj.

Paraprakisht bëhet me dije se shqiptari i ekzekutuar ka qenë i skeduar për drogë nga organet e sigurisë italiane. Ka dyshime se kanë qenë dy persona, ata të cilët kanë ekzekutuar të riun.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Admir Çerpja mori pjesë në të dyja grabitjet në Rinas, shumat marramendëse që përfitoi

Admir Çerpja ka dhënë detaje të reja për grabitjen me armë të ...