Nëna monstër/ Arrestohet 19-vjeçarja, shfrytëzonte seksualisht djalin 3-muajsh

Një nënë 19-vjecare është arrestuar nga Policia pas akuzave se shfrytëzonte seksualisht djalin e saj 3-muajsh.

Sipas provave të siguruara deri më tani nga policia, thuhet se 19-vjeçarja nga Michigani kryente seks oral të birit.

Dail Mail shkruan se ajo ndodhet në paraburgim. 19-vjecarja do të dalë para trupit gjykues dhe besohet se do të dënohet rëndë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza udhëton 20 orë për të takuar të dashurin virtual, ja cfarë ndodh më pas

Një vajzë e re ka udhëtuar plot 20 orë me avion, për ...