Shën Valentini, kjo është dhurata e reperit të njohur për Elita Rudin

Ka kohë që qarkullon në media lajmi se reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë në lidhje, madje muaj më parë ata u fotografuan edhe duke bërë ‘shopping’ në një prej qendrave të kryeqytetit, gjë që shtoi thashethemet për lidhjen e tyre.

Mediat kosovare shkruajnë se sot për Shën Valentin, reperi Gjiko i ka blerë Elita Rudit një veturë.

Ajo në Facebook ku edhe e ka postuar këtë foto ka shkruar këto fjalë:

“I love baby boo”, këto fjalë përmenden në një këngë të Gjikos, publikuar muaj më parë.

Kjo dhuratë Elitës i është bërë për Shën Valentin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

FOTO +18/ Aktores së njohur i del ‘zogu’ në tapetin e kuq të ‘Oscar’, s’kishte as të….

Aktorja e njohur Blanca Blanco pati një paraqitje jo fort të bukur në ...