Shën Valentini, kjo është dhurata e reperit të njohur për Elita Rudin

Kliko per me shume info

Ka kohë që qarkullon në media lajmi se reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë në lidhje, madje muaj më parë ata u fotografuan edhe duke bërë ‘shopping’ në një prej qendrave të kryeqytetit, gjë që shtoi thashethemet për lidhjen e tyre.

Mediat kosovare shkruajnë se sot për Shën Valentin, reperi Gjiko i ka blerë Elita Rudit një veturë.

Kliko per me shume info

Ajo në Facebook ku edhe e ka postuar këtë foto ka shkruar këto fjalë:

“I love baby boo”, këto fjalë përmenden në një këngë të Gjikos, publikuar muaj më parë.

Kjo dhuratë Elitës i është bërë për Shën Valentin.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here