Largohet për Shën Valentin, familja denoncon zhdukjen e 17-vjeçares

Policia e Durrësit njoftoi diten e djeshme se ka nisur kërkimet për një 17 vjeçare e cila është raportuar e humbur nga familja e saj.

Ne komunikaten zyrtare te perditshme nga policia bëjnë me dije se vajza është larguar ditën e djeshme në mëngjes dhe nuk është kthyer në shtëpi.

Sipas burimeve, ka qenë babai i vajzës F.H. 49 vjeç që ka bërë denoncimin në Policinë e Durrësit për largimin e 17-vjeçares me inicialet N.H. nga banesa.Albeu

Fillimisht familjarët kanë menduar se vajza e tyre ndodhet te të afërmit, por duke qenë se mbrëmë nuk ka shkuar në shtëpi, sot në mëngjes ata kanë bërë denoncimin për zhdukjen e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pronarja i bëri ftesë klientëve për seks me kamarieren, ja si u zbulua rrjeti i prostitucionit

Pronarja e një lokali në rrugën Tiranë- Elbasan, shtetësja Abibe Sh, 50-vjec ...