Sarandë, përplasi për vdekje 62-vjeçarin me motoçikletë, në pranga shoferi

Policia ka vënë në pranga shteasin Jeton Doda 30 vjeç, banues në Tiranë pasi aksidentoi për vdekje një 62 vjeçar i cili po udhëtonte me motoçikletë një ditë më parë në Sarandë.
“Policia ka bërë arrestimin e tij, pasi ditën e djeshme, ky shtetas duke udhëtuar në aksin rrugor Ura e Gajdarit – Krane, me mjetin tip Benz me targë TR 7316 U, është përplasur pranë fshatin Vrion me motoçikletën “Tianma”, me drejtues shtetasin D.Gj., 62 vjeç, banues në fshatin Vrion, i cili u transportua në Tiranë dhe humbi jetë në ambientet e Spitalit të Traumës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dekriminalizimi, hapen 40 dosje të reja, në hetim edhe një zyrtar i lartë

Prokuroria e Tiranës ka regjistruar 40 procedime penale për zyrtarë të ndryshëm ...