Sarandë, përplasi për vdekje 62-vjeçarin me motoçikletë, në pranga shoferi

Policia ka vënë në pranga shteasin Jeton Doda 30 vjeç, banues në Tiranë pasi aksidentoi për vdekje një 62 vjeçar i cili po udhëtonte me motoçikletë një ditë më parë në Sarandë.
“Policia ka bërë arrestimin e tij, pasi ditën e djeshme, ky shtetas duke udhëtuar në aksin rrugor Ura e Gajdarit – Krane, me mjetin tip Benz me targë TR 7316 U, është përplasur pranë fshatin Vrion me motoçikletën “Tianma”, me drejtues shtetasin D.Gj., 62 vjeç, banues në fshatin Vrion, i cili u transportua në Tiranë dhe humbi jetë në ambientet e Spitalit të Traumës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.