Pas “festës” para policisë së Tiranës, Saimir Tahiri ka edhe një mesazh për kapjen e grabitësve

Pas nje takimi me brohorima e ovacione tek Drejtoria e Policise se Tiranes, Ministri i Brendshem Saimir Tahiri ka vazhduar te flase edhe ne rrjetet sociale ne lidhje me kapjen e grabitesve te 3.2 milione eurove ne rrugen e Rinasit.

Ndersa ka bere publike nje video te aksionit te policise, Ministri Tahiri ka shkruar:

Shume na kane besuar, ca pak na kane share. Te paret duan Shqiperi te drejte, te dytet duan drejtesine peng.
Faleminderit te gjitheve qe na kane besuar.

Faleminderit cdo burri e gruaje qe punon dite nate ne Polici per ti sherbyer qytetareve, per nje Shqiperi me te drejte, me te mire e me te sigurt. Po bejme shtet, per ti sherbyer qytetareve.
Bravooo Cuna 🙂
#policiaqeduam

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Bravo zoti minister, policia e shtetit qe punoj ne nje koh record per zbulimin dhe arrestimin e ketyre fundurinave.policia e shtetit me ne Kryje ju zoti minister eshte per tefalenderuar.Rrespekt z minister dhe nje pune te mbare duke lumtura Keto Banda,dhe I kthehen besimin atyre qe Jane te pakenaqur nga ju dhe policia. Qenet le te lehin karvati gjithmon perpara.Perpara pre te luftuar korrupsionin dhe te korruptuarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Moderatorja Vasili: Nëse do të kishit Zotin përpara, çfarë do t’i thoshit?, përgjigjia e Ramës do t’ju befasojë

Një natë më parë Rama ishte i ftuar në emsionin ‘’Me studio ...