Rudina e pyet Stefi Priftin për vdekjen e gruas, por reagimi i tij e la të shtangur

Rudina Magjisatri kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur Stefi Priftin.

Stefi ka folur gjatë për karrierën e tij, por duket se një pyetje e Rudinës nuk e ka bërë të ndihet mirë dhe të përgjigjet.

Kliko per me shume info

Rudina i ka kujtuar këngëtarit vdekjen e bashkëshortes së tij një vit më parë, duke risjellë edhe një material kur të dy ata kishin qenë të ftuar në emisionin e saj disa kohë më parë. Kur Rudina e ka pyetur se si po e përjetojnë vdekjen e Marinës, këngëtari është stepur dhe ka thënë se është një çështje personale dhe nuk do të flasë për këtë pjesë.

LEXO EDHE:  Rihanna do të zhvendoset më afër Shqipërisë për hir të dashurisë

Ai ka shtuar gjithashtu se pikërisht shmangia e kësaj pyetje është edhe arsyeja se përse ai dhe vajza e tij e madhe nuk japin intervista.

“Kjo është një ngjarje personale… Unë dhe vajzat e mia po mundohemi ta përballojmë. Ndoshta do të flas për këtë në muajin prill kur është edhe ditëlindja e Marinës, në të cilën unë dhe vajza ime do t’i dedikojmë një këngë”, është shprehur Stefi.

LEXO EDHE:  Majk hap gardërobën dhe ç’të shohësh: Aksesorë dhe veshje firmato

Por edhe Rudina nga ana tjetër është ndjerë në siklet pas kësaj përgjigjeje, dhe kjo duket nga reagimi i saj teksa përpiqet të formuloje fjalinë pasardhëse.

“Po, por megjithatë thjeshtë… një pyetje… për Maa… sepse ne nuk mund të mos flasim sepse ne e kemi njohur, e kemi pasur në program’, mundohet moderatorja ta kalojë këtë situatë. (minuta 23:10)

LEXO EDHE:  Kim Kardashian tregon sekretin e heqjes së strijave

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here