“Më keni lek borxh!”, babë e bir bëjnë për spital 50-vjeçarin në Korçë

Policia e Korçës ka arrestuar babë e bir, pasi kanë goditur me mjete të forta një 50-vjecar. Në pranga kanë rënë Ilo dhe Jonel Vangjel, përkatësisht 53 dhe 29 vjeç.

Këta të tre kishin një rrobaqepësi, dhe i dëmtuari pretendon se babë e bir i kishin borxh një sasi lekësh.

Por Ilo dhe Jonel Vangjeli nuk e pranonin këtë gjë, ndaj janë përleshur me 50-vjeçarin. I dëmtuari është në spitalin e Korçës jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Hetimet, si u zbulua nga iPhone i vjedhur gardisti grabitës i karburanteve

Personi ne foto është Geraldo Guci, ish-efektiv i gardës së Republikës i ...