“Ta njoh fytyrën, do të gjej”, shqiptari rreh pronarin italian, por…

Një shqiptar është arrestuar në Itali, pasi tentoi të vidhte në një supermarket.

Ngjarja ka ndodhur në Faenza të Italisë, ndërkohë mediat italiane shkruajnë se shqiptari është vënë re nga një punonjës teksa mbushte xhepat me ushqime dhe sende të tjera në market.

Punonjësi ka njoftuar menjëherë pronarin, i cili është përleshur me shqiptarin. 37-vjecari, emri i të cilit nuk bëhet me dije nisi të hidhte drejt pronarit italian sende të forta e më pas e qëlloi.

Ndërkohë sipas pronarit italian, shqiptari i kishte ulëritur duke e kërcënuar, ‘të kam parë mirë, ta njoh fytyrën dhe si se ku të gjej’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shifrat alarmante/ Për vetëm 3 muaj janë braktisur 11 fëmijë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”

Braktisja e fëmijëve është bërë trend së fundmi në Shqipëri. Mësohet se ...