Rrëfimi/ “Me të dashurin seksi është fantastik, por ajo që bëj unë është e turpshme”

Një vajzë i ka nisur një letër psikologes së ‘The Sun’ dhe i ka treguar hallin e madh që ka me të dashurin e saj.

Ajo shkruan se ata të dy janë shumë të lumtur bashkë dhe se janë dy vite bashkë, por ka një problem për vajzën. Ja çfarë rrëfen 22-vjeçarja…

Letra e vajzës

“E dashur psikologe, unë jam 22 vjeçe dhe prej dy vitesh jam e lidhur. I dashuri im është shumë i mirë dhe lidhja jonë është vërtetë për bukuri, por unë e gënjej atë.

Jeta jonë seksuale është shumë aktive, por në disa raste unë shtirem se arrij orgazmën dhe nuk i them dot të vërtetën…

E di që është e turpshme dhe nuk duhet ta bëj, por kam frikë t’i them të vërtetën pasi mendoj se do ta bëja të ndihej keq. Por kështu jam duke privuar veten.

Çfarë duhet të bëj që ta përmirësoj këtë situatë?!”

Përgjigjja e psikologes

“Gënjeshtrat dhe shtirja nuk ju ndihmon. Fol me të dashurin tënd dhe provoni diçka më ndryshe apo pozicione të reja”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Drogë, pije alkolike dhe seks, ja festa e çmendur e studentëve pranë policëve(Foto +16)

Pushimet verore kanë nisur në SHBA dhe Meksikë, bashkë me këtë stinë ...