Prezantuesja e njohur zmadhon gjoksin: E kam vendosur. Nami u bëftë!

Prezantuesja e njohur, Roza Lati ka vendosur të kryejë ndërhyrje kirurgjikale për të zmadhuar gjoksin.

“U zgjova nga gjumi para një jave…. vajta ne kuzhine te mami….. dhe i thash me plot bindje “E KAM VENDOS!!! TANI PO!!!!! TANI NAMI U BEFT!!! Gjoksin do e bej tani!”…- ka shkruar Roza Lati në Instagram.

Pak kohë më parë Roza Lati bëri një ndërhyrje estetike në hundë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...