Rike Roçi më seksi se kurrë (Foto)

Është Rike Roci ajo që bëri gjithë mediat të flasin për të gjatë Euro2016, ku bukuroshja përfaqësoi më së miri bukurinë e femrave shqiptare.
Ndërkohë mbrëmë teksa luhej ndeshja Real Madrid-Napoli, mediat italiane kanë “hapur” një konkurs votimi për tifozen më të bukur. Në garë ishte Pilar Rubio dhe Rike Roci.
Pilar Rubio është cilësuar shpeshherë si femra spanjolle më e bukur, por Rike Roci nuk ngelet aspak mbrapa. Të dy bukuroshet mbrëmë bënin tifo për ekipe të kundërta, Rike Roci ishte me Napolin, kjo për shkak edhe se ajo e ka shprehur hapur simpatinë e saj për Elsaid Hysaj. Ndërsa, Pilar Rubio me Real Madridin për një arsye më të fortë, është bashkëshorja e Sergio Ramos, mbrojtës i madrilenëve./ Jeta osh Qef/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...