Rihanna, Jennifer Lopez, tani Madonna? Çfarë ka në mendje Drake? (Foto)

Drake i ka pikë të dobët femrat më të mëdha në moshë, kështu tregojnë dhe lidhjet e tij. U dëgjua për një lidhje me Rihannën, pastaj JLo, tani Madonna?
Sipas “The Sun”, bazuar në disa burime anonime, Drake dhe Madonna kanë pasur një marrëdhënie të shkurtër në vitin 2015. Bëhet fjalë për periudhën kur të dy këngëtarët u puthën në skenën e festivalit “Coachella”.
“Të gjithë në rrethin e ngushtë të Madonnas e dinin se ajo kishte pasur një histori të shkurtër me Drake në vitin 2015. Dihej që nuk do të zgjaste përgjithmonë, por në atë kohë ishin të dy ‘single’. Mes tyre kishte me të vërtetë një tërheqje të fortë. Për më tepër Drake i ka pikë të dobët femrat më të mëdha në mosh.”, shkruhet në tabloidin e njohur.
Mesa duket lista e Drake ka më shumë emra yjesh nga sa e kishim imagjinuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here