S’do ta besoni! Ja sa paguhet reperi Drake për dy minuta koncert

Reperi kanadez shpenzoi vetëm dy minuta kohë në një klub natë në Angli dhe vetëm për këtë ai u pagua 15 mijë paund, raportoi The Sun.

Drake u filmua nga kamerat e sigurisë së klubit Toy Toom në Angli ku është parë duke hyrë në 2:17 dhe doli ne 2:19.

Kjo është nje ngjarje e rrallë, ndoshta një rekord pasi shuma që ai u pagua ishte marramendëse.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja cila është super vila e Armina Mevlanit dhe Shkelzen Berishës

Shpeshherë ka ndodhur që Armina Mevlani të ketë publikuar foto nga dritarja ...