S’do ta besoni! Ja sa paguhet reperi Drake për dy minuta koncert

21
Kliko per me shume info

Reperi kanadez shpenzoi vetëm dy minuta kohë në një klub natë në Angli dhe vetëm për këtë ai u pagua 15 mijë paund, raportoi The Sun.

Drake u filmua nga kamerat e sigurisë së klubit Toy Toom në Angli ku është parë duke hyrë në 2:17 dhe doli ne 2:19.

Kliko per me shume info

Kjo është nje ngjarje e rrallë, ndoshta një rekord pasi shuma që ai u pagua ishte marramendëse.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here