Video/ “Rama i tmerruar. Shkoi me 17 makina të blinduara në Kosovë”

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë zyrtare në Kosovë. Në një video të publikuar nga Berisha tregohet momenti i mbërritjes së eskortës së Ramës.

Berisha thotë se, Rama kishte një eskortë prej 17 makinash, ku shumica ishin të blinduara.

“Zhgenjim i madhe i mediave dhe qytetarve te Kosoves.Rama i tmerruar nga vizita ne Prishtine. Shoqerohet nga nje eskorte me 17 makina shumica te blinduara. Ky eshte burracak”, shkruan Berisha.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E rëndë në protestën e PD-së, demokratët “i vënë flakën” Kryeministrisë (Video)

Një natë më parë protestuesit ndërmorën një hap shumë të rrezikshëm kundrejtë ...