Publikohet videoja e grabitjes së kazinosë natën e shkuar, autori: Shpejt nxirri lekët (Video)

Grabitja e kazinos një natë më parë pranë zonës së “Selvisë” në Rrugën e Dibrës është regjistruar nga kamerat. Të publikuara nga Lapsi, pamjet tregohet qartë se autori i cili mbante në kokë një kapuç të bardhë dhe nën kërcënimin e pistoletës lodër merr paratë.
Ai sapo hyn në kazino i kërkon akrëtarës paratë duke i thënë: Shpejt shpejt nxirri lekët..
Ndërsa arkëtarja i lutet grabitësit që të mos i bëjë gjë, duke i thënë: Kemi kalamaj…
Autori, i cili ende nuk është identifikuar në momentin që dilte nga kazinoja, u qëllua me grushta nga roja private, por mundi të arratisej, duke lënë në vendngjarje pistoletën lodër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrëfehet Fatos Klosi: Ja çfarë di unë mbi vrasjen e Azem Hajdarit…!

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror Fatos Klosi, flet lidhur me vrasjen e ...