Policia e Tiranës i jep leje për 4 orë, PD nuk ka përcaktuar mbylljen e protestës

Burime nga Policia e Tiranës njoftoi diten e sotme se i është dhënë leje PD-së për të zhvilluar protestën nga ora 12:00-16:00.
Behet me dije se PD  në kërkesën e saj nuk ka përcaktuar orarin e mbylljes së protestës por vetëm të fillimit. Koha e  nisjes se protestes mesohet se eshte ora 12:00
Policia e Tiranës deklaroi nderkohe se së shpejti do publikoje dhe planin e masave për të siguruar mbarëvajtjen e protestës si dhe do të publikojë rrugët që bllokohen gjatë ditës së shtunë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Plagosën 38-vjeçarin në Elbasan, identifikohen autorët e atentatit

Policia e Elbasanit ka shpallur në kërkim tre autorët e dyshuar për ...