Përdorni këtë produkt në larjen e rrobave, do habiteni me rezultatin

Kujdes tepër i madh tregohet dhe për rrobat, por ndonjëherë ato prishen dhe nga uji apo detergjentët. Së fundmi ka dal sekreti.
Është interesante se e gjitha çfarë duhet të bëni është të hidhni pak uthull të bardhë në makinën e larjes aty ku e hidhni detergjentin dhe rrobat tuaja do të shkëlqejnë si asnjëherë më pare.
Para se ta lëshoni, hidhni edhe ½ filxhan uthull në rroba. Kështu do ta forconi efektin e detergjentit të zakonshëm dhe do të parandaloni zhdukjen e ngjyrave.
Në vend të ndonjë zbardhuesi tjetër, në vendin ku e hidhni detergjentin vendosni edhe pak uthull. Uthulla ka efektin e njëjtë, por është më e butë dhe më e përshtatshme për mjedisin.
Uthulla largon djersët dhe njollat e deodorantit në rrobat e bardha. Burimi: healthadvisorgroup.com.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here