Prifti fotografohet në klub nate me striptiste: Mëkatoj por rrëfehem

Priftërinjtë shikohen shpesh si qenia njerëzore të cilët bëjnë shumë pak mëkate. Por ky prift italian bën përjashtim.

Kleriku i veshur me veladon ai është ‘kapur’ teksa argëtohet në dy klube nate së bashku me dy striptiste. Skandali është transmetuar nga mediat italiane të cilët kanë bërë investigimin.

Pasi ka vendosur të mëkatojë e më pas të rrëfehet, mesa duket e ka zgjidhur edhe problemin se dikush mund ta spiunonte atë. I pyetur nga gazetari se çfarë mund të ndodhte nëse dikur në atë klub e njohte, përgjigjia e tij të befason.

“ I shantazhoj, këtu janë të gjithë të fejuar dhe të martuar” tregon prifti. Ai i merr shumë lehtë implikimet e tij seksuale duke u justifikuar: “Mëkatoj? Më pas rrëfehem”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajzën e zë halli me faturinon e Ndroqit: Ju lutem më ndihmoni, po vdes për të

Ka njerëz që nuk besojnë tek dashuria me shikim të parë, sikurse ...