Prezantuesja e sportit cmend fansat, ngre fustanin dhe ul mbathjet…

Audienca arriti kulmin dhe fansat u ekzaltuan së tepërmi kur prezantuesja e një emisioni sportiv shumë të njohur në Meksikë, pa paralajmërim ngriti fustanin e saj ngjyrë lejla dhe nisi të ulë dalë ngadalë të brendshmet.

I gjithë qëllimi i këtij veprimi ishte që të tregonte tatuazhin e ri që kishte bërë.

Claudia Guajardo quhet prezantuesja e cila nuk nguroi të jepte këtë shfaqe eksituese për publikun, nën tingujt e një kënge të vendosur në sfond.

Vajzës bukuroshe i është kërkuar që të tregojë tatuazhin që kishte realizuar dhe ajo nuk e mendoi dy herë.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...