Prezantueses i “del në shesh” gjatë transmetimit live

Ky ishte momenti kur prezantueses së televizionit aksidentalisht i “doli në shesh” gjatë transmetimit live, kjo për arsye se fustani që mbante veshur ishte mjaft i shkurtër.

Në video nuk shihet plotësisht e qartë, por të shumtë janë atë që kanë komentuar se ajo nuk kishte veshur të mbathura.

Prej kësaj ngjarjeje, në Meksikë ka plasur një debat i madh ku të shumtë mendojnë se prezantuesja Aracely Ordaz Campos e bëri këtë shfaqje me qëllim për të tërhequr audiencë dhe për tu bërë edhe më e famshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...