Modelja seks oral për Hysajn dhe shokët e tij, nëse fitojnë ‘Champions’

Ende pa mbaruar premtimin që u bëri të gjithë italianëve të cilët do të votonin kundër referendumit të Matteo Renzit, duke thënë se do t’u bënte të gjithëve seks oral, Paola Saulioni ka goditur sërish me një premtim “bombë”.
Kësaj here ajo ka menduar t’i japë një shtysë të fortë lojtarëve të skuadrës së zemrës, Napolit, duke u premtuar se nëse ata do të fitojnë Ligën e Kampionëve, do t’u bëjë seks oral të gjithë lojtarëve. Kujtojmë që në skuadrën e Napolit aktivizohet edhe mbrojtësi i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj.

Për të dhe shokët e tij të skuadrës ky zotim i modeles italiane do të shërbejë si një “motiv” më shumë për të dhënë maksimumin, duke filluar që në ndeshjen e së mërkurës ndaj Realit të Madridit.

“Unë jam tifozë e zjarrtë e Napolit dhe do të isha shumë e lumtur t’u bëja seks oral çunave nëse fitojnë Ligën e Kampionëve”- ka thene modelja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Femra juaj nuk është e kënaqur ne shtrat? Ja si t’a ndryshoni këtë gjë

Meshkujt jo gjithmonë janë të aftë të kënaqin femrën e tyre. Edhe ...