Prej ditësh në spital, rëndohet gjendja e Dritëro Agollit

Shkrimtari i mirënjohur, Dritëro Agolli prej 6 ditësh është shtruar në spital. Sipas mjekëve, shkrimtari vuan nga sëmundje e rëndë në mushkëri. Gjithashtu, ata u shprehën se gjendja e tij është rënduar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

EMRI/ Policia mban nën vëzhgim shqiptarin, i hyn në banesë dhe gjen “dyqan kokaine”

Një 22-vjecar shqiptar është arrestuar sot nga Policia italiane. Shqiptari i identifikuar si Alban ...