4 pozicionet seksuale që çmendin meshkujt dhe i bëjnë të fiksohen pas partneres

Të gjithë meshkujt dëshirojnë që herë pas here partnerja e tyre të marrë iniciativën në krevat.

Nëse dëshironi që ta ‘çmendni’ partnerin tuaj, atëherë provoni këto 4 pozicionet seksuale:

1-Pozicioni i Kalërimit

2-Pozicioni i gërshërës

3-Bashkimi i breshkës

4-Pozicioni i Andromakes

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Video/ Kap shokun e ngushtë në shtrat me të motrën por… shikoni ç’ndodh

Joel Morris, një nga djemtë më të njohur në Youtube i cili ...