Pokemon Go me risi dhe karakteristika të reja

Pokemon Go do të publikoi përditësimin e ri këtë javë. Përditësimi thuhet se do të jetë masiv pasi që janë regjistruar më shumë se 80 ndryshime.

Në përditësimin e ri do të ndryshohen fushat, krijesat, reagimet dhe suksesi në lojë.

“Niantic” siguron se ndryshimet e reja do të jenë shumë atraktive dhe se lojtarët duhet ti mirëpresin ato.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

NASA bën zbulimin që ndryshon botën: Ka planete të tjerë si Toka ku mund të jetohet

Shkencëtarët kanë zbuluar një sistem të ri diellor me disa planetë të ...