Plas sherri në lokal, përleshen mes tyre më shumë se 100 gra

Një sherr masiv mes dy burrave dhe 2 femrave, ka nisur në një lokal në Britani, por më pas situata është përshkallëzuar duke bërë që të dalë jashtë kontrollit.

Përleshja masive ka përfshirë 100 persona dhe deri më tani nuk dihen shkaqet që çuan në këtë situatë, sikurse duket edhe në video.

LEXO EDHE:  Një bark perfekt dhe të pasme të zjarrta? Blogerja tregon sekretin e hidhur të fotove në Instagram (FOTO
Kliko per me shume info

Ngjarja ndodhi të dielën në mëngjes në Albany Palace Wetherspoons. Videoja është filmuar nga 21-vjeçari Tommy Arkle, i cili ka thënë për mediat se gjatë këtij konflikt ka mbetur i plagosur shoku i tij i ngushtë.

“E gjithë ngjarja filloi mes katër personave, dhe brenda pak sekondave situata kaloi në një konflikt, ku u përfshinë 100 persona”, ka thënë ai.

LEXO EDHE:  Po vjen Ramazani, ja kur do të jetë syfyri dhe iftari i parë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here