Deputeti i PS-së thirret në Prokurori: Pasuria ime s’ka asgjë të jashtëligjshme

Deputeti socialist, Alfred Peza është thirrur këtë të premte nga prokuroria për të dëshmuar lidhur me pasurinë e tij.

Pas daljes nga organi i akuzës, në një prononcim për mediat, Peza u shpreh se pasuria e tij nuk ka asgjë të paligjshme dhe se është i hapur për hetime.

Kliko per me shume info

“Është një procedurë normale që zbatohet në të gjitha çështjet e tilla. Përsa i përket hetimit, s’dua të bëj asnjë koment, t’i lemë të bëjnë detyrën. Sa më takon personalisht, rikonfirmoj se nuk ka asgjë të jashtëligjshme në pasurinë time dhe të familjarëve të mi”, u shpreh Peza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here