Studimi: Ja me cilët personazhe të famshme dëshirojnë të bëjnë seks njerëzit

“Me cilin personazh të famshëm do të kalonit një natë?”, kjo ka qenë tema e një studimi të realizuar në disa shtete.
“Sleep Cupid” ka pyetur rreth 6 mijë njerëz, të cilët janë përgjigjur se po të ishte e mundur do të zgjidhnin personazhet e tyre të dashura.

Në SHBA, nga personazhet femra kryesojnë listën Kim Kardashian dhe Scarlett Johansson, ndërsa nga meshkujt George Clooney dhe Johnny Depp.
Ndërsa në Europë kryesojnë Olga Kurylenko dhe Timea Babainyecz. Përgjigjet për burrat kanë qenë Michiel Huisman dhe Andres Velencoso.
Studimi është shtrirë edhe në Britani, ku njerëzit e përfshirë në studim kanë preferuar Kate Middelton dhe Emma Watson nga femrat, dhe Prince Harry dhe David Beckham nga meshkujt.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një lutje për jetë, 25-vjeçari ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për operacionin e kushtueshëm

Një djalë 25-vjeçar i quajtur Haki Shehu ka nevojë për ndihmën e ...