Një përshendetje të ”nxehtë” nga vaska, ja si provokon Monica Bellucci (Foto)

Monica Bellucci e ka shumë të lehtë të provokojë. Me bukurinë dhe hijëshinë e saj, aktorja e famshme di sit ë jetë në qendër të vëmendjes.
Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto me anë të së cilës ka shfaqur më shumë se që duhet.
Bellucci ka pozuar e zhveshur, duke nxitur ndjekësit e saj për komente të ndryshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aleksandër Gjoka takohet me gruan vetëm për festa, e vërteta e martesës!

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka para katër vitesh u bë gjysh për ...