Një përshëndetje nga Maldivet, Zaimina me bikini ‘’çmend’’ fansat (Foto)

Zaimina është larguar për pushime në Maldive. Shën Valentini i saj është në këto ishuj, pasi ka pranuar edhe unazën e fejesës.
Me bikini të kuqe, Zaimina ka postuar një fotografi  shijuar çdo moment dhe duke provokuar si gjithmonë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bukuroshja nxjerr në shitje virgjërinë për 2.3 milionë euro

Adoleshentja gjermane që nxorri në ankand virgjërinë e saj, ka gjetur një ...