Një përshëndetje nga Maldivet, Zaimina me bikini ‘’çmend’’ fansat (Foto)

Zaimina është larguar për pushime në Maldive. Shën Valentini i saj është në këto ishuj, pasi ka pranuar edhe unazën e fejesës.
Me bikini të kuqe, Zaimina ka postuar një fotografi  shijuar çdo moment dhe duke provokuar si gjithmonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.